PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 3 stycznia 2012

XX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

img W najbliższą niedzielę 8 stycznia zapraszamy na kolejny XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również w Oławie, jak co roku nie zabraknie wielu koncertów i licytacji. W tym roku pod młotek trafi orkiestrowy Fiat 126p.

XX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ  POMOCY
OŁAWA – RYNEK, 8 STYCZNIA 2012 R.

12:00-Rozpoczęcie  imprezy-  WYSTĘP Dj. HALS and Dj. FUDZIS SWK STUDIO
14:00- WYSTĘP  UCZNIÓW Z LO W  OŁAWIE ,,NORMAL PEOPLE’’
15:30- WYSTĘP CZESKIEGO ZESPOŁU ,,K2’’
17:00- WYSTĘP ZESPOŁU ,,WOLNA GRUPA BUKOWINA’’
18:00- GŁÓWNA LICYTACJA
19:00- WYSTĘP  GWIAZDY WIECZORU  ,, L.U.C’’
20:00-  HAPPENING- ŚWIATEŁKO DO NIEBA
20:15-  ZAKOŃCZENIE IMPREZY
 
W PRZERWACH MIĘDZY KONCERTAMI ODBĘDĄ SIĘ LICYTACJE NA RZECZ WOŚP,

W tym roku jak zawsze będziemy się bawić na oławskim rynku...
Na ulicach naszego miasta będzie kwestować blisko 150 wolontariuszy (harcerze i uczniowie oławskich szkół). Zebrane pieniądze zostaną przekazane fundacji Jurka Owsiaka na  zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Oławy jak zawsze  wykażą się swoim złotym sercem i  pobiją rekord zebranych pieniędzy, który dotychczas wynosił ok.  65 tys zł.- mówi Michał Jędrzejczak szef  sztabu WOŚP. Podczas imprezy na rynku nie zabranianie rozmaitych atrakcji, będzie wielkie granie i gotowanie. Już od godz. 12:00 przyjadą sympatycy maluszków 126P, głodni będą mogli skosztować rosołu z koguta, a ci spragnieni mocnych wrażeń i dobrej zabawy posłuchają  polskich  i zagranicznych zespołów grających różnorodne style muzyki. Rockowe brzmienie zagwarantują trzy Czeszki. To grupa K2, specjalnie polecana przez oławskich motocyklistów z klubu WRM MC Poland.
Poezję śpiewaną wykona na scenie Wolna Grupa Bukowina, a gwiazdą wieczoru będzie  wrocławski raper L.U.C
  L.U.C to projekt hip hopowy w wykonaniu Łukasza Rostkowskiego, który zagościł już na stałe na polskiej scenie muzycznej. Doceniony został Paszportem Polityki, był nominowany do Fryderyka.
Chętne dzieci wraz z rodzicami zapraszamy również 8 stycznia w godzinach od 16 do 19  do Ośrodka Kultury na przygotowane przez Namiestnictwo Zuchowe gry i zabawy, naukę tańców integracyjnych oraz  warsztaty tematyczne i konkursy.
 7 i 8 stycznia również w Ośrodku Kultury odbędzie się impreza zorganizowana przez oławskich motocyklistów z klubu WRM MC Poland. W sobotę( w godz. 10-19) i  niedzielę (w godz. 10-16 ) będzie można zwiedzić wystawę motocyklową, a w sobotni wieczór w sali widowiskowej w ramach koncertu Blues&Rock zagrają The Cox, The sharkers band oraz Bexsa. Początek o godz. 19:00.
 ,,Światełko do Nieba’’, którego oczywiście nie mogło zabraknąć, zaplanowano na godzinę 20:00.  Wierzymy, że impreza  8stycznia 2012r będzie wspaniałą zabawą dla wszystkich mieszkańców  i przyczyni się do zebrania wielu pieniędzy na potrzeby chorych dzieci i ich matek. Zapraszamy gorąco do wspólnej zabawy. Sie ma!!


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com