PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 stycznia 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 17 stycznia 2012

ZAGOSPODAROWALI GMINĘ...

img 12 stycznia 2012 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Oława odbyła się dyskusja publiczna nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w obrębie wsi Ścinawa Polska, Ścinawa, Godzikowice, Gać, Psary, Maszków, Chwalibożyce, Jankowice Małe, Owczary, Oleśnica Mała, Niemil, Osiek, Jaczkowice, Godzinowice, Niwnik, Bolechów, Drzemlikowice i Siecieborowice.

Mieszkańców gminy interesowały zagadnienia związane z możliwością budowy nowych dróg lokalnych, lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej oraz uzbrojenia terenu. W dyskusji publicznej, oprócz zainteresowanych mieszkańców gminy, wzięli udział przedstawiciele firmy softGIS, która na zlecenie gminy opracowała projekt miejscowego planu oraz wójt gminy Jan Kownacki, kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego Michał Wołowicz oraz inspektor ds. planowania przestrzennego Krzysztof Figura.

Przypomnijmy, że zgodnie z ogłoszeniem o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osoby, które nie zgadzają się z przyjętymi w projekcie rozwiązaniami mogą składać swoje uwagi do 30 stycznia 2012r. w punkcie podawczym Urzędu Gminy Oława.

Druki na których powinny być zgłaszane uwagi dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej bip.gminaolawa.pl w dziale Aktualności/Gospodarka przestrzenna.

Złożone uwagi zostaną rozpatrzone przez wójta gminy i w przypadku akceptacji uwzględnione w zmienionym projekcie planu, który zostanie ponownie wyłożony do publicznego wglądu. O dacie wyłożenia powiadomimy Państwa na stronie BIPu.

Do 13 stycznia br. można było składać uwagi do projektu planu zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w obrębie wsi Marcinkowice, Stanowice, Jankowice, Lizawice, Sobocisko, Zabardowice, Gaj Oławski, Miłonów i Marszowice. Przypomnijmy, że dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami odbyła się 21 grudnia ubiegłego roku. Obecnie trwa procedura analizowania zgłoszonych uwag.

źródło: Gmina Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com