PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 27 stycznia 2012

TARGI RURYSTYCZNE

img 3 lutego rozpoczyna się czwarta edycja Międzynarodowych Tragów Turystycznych 2012. Trzydniowe święto turystyki co roku przyciąga tysiące odwiedzających i setki wystawców. W tym roku strategicznym regionem partnerskim jest województwo lubelskie. Wszystko odbędzie się w wyremontowanej Hali Stulecia w dniach 03-05.02.2012 r.

Na targach Dolnoślązacy znajdą oferty na wymarzone wakacje z całego świata, bo hasło tegorocznej edycji brzmi: Podróże zaczynają się od marzeń!. Swoją ofertę zaprezentują zarówno biura podróży, jak i regiony. Wystawcy przygotowują dla odwiedzających oferty first minute, atrakcyjne rabaty i konkursy, w których można wygrać np. wycieczkę po Morzu Śródziemnym, pobyty w SPA i liczne upominki, takie jak kosmetyki, przewodniki, mapy, gry planszowe.

Ponadto targom towarzyszą trzy wydarzenia specjalne: Festiwal Podróżników (tym razem aż piętnastu obieżyświatów opowie o swoich życiowych podróżach), Festiwal Kulinarny (będą degustacje i propozycje autorskich dań szefów kuchni na bazie regionalnych produktów, ale nie zabraknie także międzynarodowej odsłony) oraz Strefa Małego Podróżnika - najmłodsi zamienią się w Indian, odkopią z piasku szczątki dinozaura i z własnym paszportem w ramach Oasis Fun Club zwiedzą Grecję, Tunezję, czy Egipt.

Targi poruszą również ważne dla mieszkańców tematy. W tym roku najważniejsze jest EURO, dlatego odbędzie się konferencja z udziałem ekspertów, którzy opowiedzą m.in. o stanie przygotowań regionu, bezpieczeństwie, strefie kibica i bazie noclegowej. Spotkanie nt. EURO 2012 we Wrocławiu odbędzie się w piątek (03.02).

Organizatorzy zapraszają zarówno osoby starsze, jak i młodsze, rodziny i singli. To nie tylko szansa, by znaleźć propozycje na tegoroczne wakacje, ale też by spędzić weekend w atrakcyjny sposób.

Hala Stulecia jest do dyspozycji odwiedzających w dniach 03-05.02.2012 roku. Godziny otwarcia: w piątek i sobotę 10-17, w niedzielę  10-15. Cennik biletów na: www.mttwroclaw.pl .


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com