PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 31 stycznia 2012

CO DALEJ Z GMINNYM CENTRUM KULTURY?

img Od 1 marca obowiązki dyrektora Ośrodka Kultury w Oławie przejmie Anna Ślipko, która obecnie kieruje Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

 

 

 

W gminie został przygotowany projekt likwidacji GCKSiR. Wójt Kownacki

chce utworzyć tzw. "Referat kultury". Takie działanie spowoduje redukcję etatów, a co za tym idzie - kolejne oszczędności. Na wczorajszej radzie gminy radni poprosili wójta o zdjęcie punktu likwidacji. Wnioskowali również o przeprowadzenie konsultacji w sołectwach. Jeśli radni jednak przegłosują projekt likwidacyjny, to Gminne Centrum Kultury przestanie istnieć po 31 lipca.

Wójt jeszcze nie wie, kto mógł by pokierować instytucją w ostatnich miesiącach jej działania. Nie wykluczone, że obowiązki te może objąć Józef Kozina - dotychczasowy inspektor ds. gospodarki komunalnej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com