PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Sobota, 18 luty 2012

POSZUKIWANY SPRAWCA NAPADU

img Komenda Powiatowa Policji w Oławie poszukuje mężczyzny w wieku ok. 25 lat, wzrostu ok. 180 cm, szczupły, bez zarostu na twarzy, z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi (zapadnięte policzki).

Przy prawym oku widoczna blizna, znamię, lub też tatuaż, wielkości ok. 1 cm. Ubrany w czarną kurtkę do pasa z jasnym logo na wysokości prawej łopatki, czarną wełnianą czapkę z jasnym napisem lub otokiem na wysokości czoła oraz spodnie dżinsowe z charakterystycznym „wytarciem” na tylnych stronach udach.

W przypadku rozpoznania mężczyzny Komenda Powiatowa Policji w Oławie prosi o kontakt z telefoniczny pod nr 112 lub Wydziałem Kryminalnym (71) 38 17 215. 

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com