PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 27 luty 2012

WROCŁAWSKI TERMINAL OTWORZYŁ DRZWI

img 25 tysięcy osób – tylu mieszkańców regionu przyjechało w sobotę zobaczyć nowy terminal wrocławskiego lotniska. Zorganizowany wtedy specjalny dzień otwarty był pierwszą okazją, by przekonać się na własne oczy, jak wygląda nowoczesny obiekt i jego wszystkie zakamarki.

Dzień otwarty w nowym terminalu zgromadził tłumy. Przez 8 godzin obejrzało go aż 25 tysięcy osób. Zainteresowanie nowym obiektem i przygotowanymi na ten dzień atrakcjami było ogromne. Mieszkańcy Wrocławia i okolic mogli nie tylko bez ograniczeń zwiedzać obiekt, ale też uczestniczyć w specjalnych konkursach i zabawach. Atrakcją były m.in. Mistrzostwa w rzucaniu papierowymi samolotami, kolejki zwiedzających ustawiały się też do symulatorów lotu. Goście dnia otwartego mieli okazję zobaczyć również pokazy brazylijskiej samby, obejrzeć występ Mariachi i atrakcje przygotowane  przez służby lotniskowe, policję, straż pożarną oraz WOPR.

- Wielkie zainteresowanie nowym terminalem i ogrom pozytywnych opinii, które usłyszeliśmy tego dnia od odwiedzających niezwykle nas ucieszyły – komentuje Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - Mieszkańcy Wrocławia i regionu naprawdę z niecierpliwością czekają na nowy terminal, w sobotę mogli zobaczyć go jako pierwsi i to jeszcze przed oficjalnym otwarciem - dodaje. 

Uroczystą galę otwarcia nowego terminalu zaplanowano na wtorek 28 lutego, prawie na 100 dni do UEFA EURO 2012™. Aktualnie trwają ostatnie odbiory obiektu. Uruchomienie operacyjnie terminalu i pierwszy lot planowane są po ich zakończeniu, na 10 marca.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com