PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 27 luty 2012

WROCŁAWSKI TERMINAL OTWORZYŁ DRZWI

img 25 tysięcy osób – tylu mieszkańców regionu przyjechało w sobotę zobaczyć nowy terminal wrocławskiego lotniska. Zorganizowany wtedy specjalny dzień otwarty był pierwszą okazją, by przekonać się na własne oczy, jak wygląda nowoczesny obiekt i jego wszystkie zakamarki.

Dzień otwarty w nowym terminalu zgromadził tłumy. Przez 8 godzin obejrzało go aż 25 tysięcy osób. Zainteresowanie nowym obiektem i przygotowanymi na ten dzień atrakcjami było ogromne. Mieszkańcy Wrocławia i okolic mogli nie tylko bez ograniczeń zwiedzać obiekt, ale też uczestniczyć w specjalnych konkursach i zabawach. Atrakcją były m.in. Mistrzostwa w rzucaniu papierowymi samolotami, kolejki zwiedzających ustawiały się też do symulatorów lotu. Goście dnia otwartego mieli okazję zobaczyć również pokazy brazylijskiej samby, obejrzeć występ Mariachi i atrakcje przygotowane  przez służby lotniskowe, policję, straż pożarną oraz WOPR.

- Wielkie zainteresowanie nowym terminalem i ogrom pozytywnych opinii, które usłyszeliśmy tego dnia od odwiedzających niezwykle nas ucieszyły – komentuje Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - Mieszkańcy Wrocławia i regionu naprawdę z niecierpliwością czekają na nowy terminal, w sobotę mogli zobaczyć go jako pierwsi i to jeszcze przed oficjalnym otwarciem - dodaje. 

Uroczystą galę otwarcia nowego terminalu zaplanowano na wtorek 28 lutego, prawie na 100 dni do UEFA EURO 2012™. Aktualnie trwają ostatnie odbiory obiektu. Uruchomienie operacyjnie terminalu i pierwszy lot planowane są po ich zakończeniu, na 10 marca.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com