PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 kwietnia 2019 roku
DZIŚ WIOSENNA AKCJA BĄDŹ BEZPIECZNY W JELCZU - LASKOWICACH. ZAPRASZAMY OD GODZ. 11:00 PRZED MEDIA EXPERT! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 2 marca 2012

Z NOŻEM DO TAKSÓWKARZA

img Policjanci z Oławy zatrzymali 26-letniego mężczynę, który przy użyciu noża groził taksówkarzowi. Chciał “wystraszyć” kierowcę, który odmówił przewozu siedmiu osób jednym kursem. Sprawca i jego kompani byli nietrzeźwi.

 

 <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/or_EOk7HKmA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prokuratura Rejonowa w Oławie zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i poręczenia majątkowego, wobec 26-letniego mieszkańca Oławy, który zagroził nożem taksówkarzowi gdy ten odmówił wykonania usługi przewozu siedmiu nietrzeźwych osób. Wcześniej, ten sam sprawca kierował groźby pozbawienia życia pod adresem pracownika stacji paliw.
Wszystko zaczęło się od zamówienia przejazdu. Gdy taryfiarz podjechał pod wskazany adres zobaczył, że w kierunku jego samochodu idzie grupa siedmui nietrzeźwych mężczyzn. Jeden z nich usiadł obok kierowcy reszta zajęła miejsca na tyłach pojazdu. Kierowca widząc ilość osób odmówił przejazdu, proponując mężczyznom wykonanie dwóch kursów. Ten pomysł nie spodobał się pasażerowi siedzącemu z przodu, który wyciągnął nóż i zagroził kierowcy pozbawieniem życia w przypadku nie wykonania kursu. Chcąc uniknąć nerwowej sytuacji kierowca zabrał wszystkich i ruszył w kierunku miasta. Po drodze wjechał na stację paliw. Wysiadł z samochodu i oznajmił pasażerom, że dalej nie pojedzie. Niezadowolone towarzystwo wyszło z auta. Natomiast kierowca został brutalnie wepchnięty do samochodu. O zdarzeniu ktoś powiadomił policję. Policjanci nie zastali na stacji mężczyn, ale ich dokładne rysopisy pozwoliły na szybkie zatrzymanie sprawcy gróźb, i jak się później okazało kradzieży piwa. Zatrzymany 26-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com