PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 12 marca 2012

OKRADAŁ PRACODAWCĘ

img Policjanci z Oławy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży podzespołów do sprężarek i innych elementów wyposażenia silnika, których produkcją zajmuje się jedna z firm na terenie powiatu oławskiego. Sprawca, zatrudniony w tej firmie, w lutym br. “wyniósł” z zakładu kilkadziesiąt elementów. Z tego tytułu pracodawca poniósł straty rzędu 1600 złotych.

W ostatnim dniu lutego br. właściciel firmy produkującej części zamienne do sprężarek (między innymi pierścienie, uszczelki, zaworki) zgłosił oławskiej policji, fakt kradzieży tych części. Straty jakie poniósł z tego tytułu, wycenił na 1600 zlotych. Policjanci Wydziału Kryminalnego zajęli się tą sprawą. Zebrali od pokrzywdzonego wszelkie istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy bądź sprawców tego przestępstwa. Podjęte przez funkcjonariuszy działania pozwoliły im na wytypowanie osoby, która w świetle zebranych przez nich materiałów dowodowych, mogła dokonać tego przestępstwa. Informacje zebrane od pokrzywdzonego i innych osób mogących mieć związek ze zdarzeniem, doprowadziły do zatrzymania 46-letniego oławianina, który był zatrudniony u zgłaszającego. Policjanci ustalili, że oławianin na przestrzeni dwóch tygodni lutego br. “wyniósł” z firmy kilkadziesiąt różnych elementów. Części te w postaci skopletowanych zaworków do sprężarek były wystawiane do sprzedaży na jednej z aukcji internetowych. Nieuczciwemu pracownikowi grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. W sprawie tej prowadzone jest postępowanie.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com