PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 12 marca 2012

OKRADALI DZIAŁKOWCÓW!

img Policjanci ustalili i zatrzymali 3 młodych mieszkańców gminy Oława, którzy od grudnia 2011r. dokonali szeregu włamań do altan ogrodowych na terenie miasta. Policja odzyskała część skradzionego mienia. Za kradzież z włamaniem sprawcom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Od połowy grudnia 2011r.oławska policja prowadzi postępowanie w sprawie kilkunastu włamań do altan na terenie ogrodów działkowych usytuowanych w obrębie miasta. Dobre rozpoznanie lokolnego środowiska przestępczego, przez służby kryminalne oławskiej policji, doprowadziło do ustalenia i zatrzymania trzech mężczyzn w wieku od 20 do 25 lat, którzy włamywali się do altan i kradli elektronarzędzia oraz drobny sprzęt AGD I RTV. Dzięki wnikliwej pracy funkcjonariuszy odzyskano część skradzionego mienia o wartości nie mniejszej niż 1000 złotych. Sprawa ma charakter rozwojowy, policja prowadzi dalsze czynności mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności popełnionych przestępstw.
Sprawcom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Drodzy Działkowicze!

Rozpoczyna się okres wiosennych porządków. Pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczeniu naszego mienia. Udając się na teren ogrodu zabierzmy rzeczy tylko niezbędne, nie pozostawiajmy “bez opieki” przedmiotów wartościowych. Zwracajmy także uwagę na osoby obce, bez celu kręcące się po terenie działek. Nasza zdecydowana postawa może w niejednym przypadku zapobiec aktom wandalizmu lub kradzieży.

Źródło: KPP - OŁAWA


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com