PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 20 marca 2012

POSIEDZĄ ZA 300ZŁ...

img Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali trzy osoby, dwóch mężczyzn w wieku 19 I 21 lat oraz 16-latkę, które dokonały rozboju na 54-letnim kliencie jednego z lokali w mieście. Sprawcy pobili mężczyznę ukradli mu telefon oraz 300 zlotych.

17 marca br. około godziny 1.00 w nocy dyżurny oławskiej policji otrzymał zgłoszenie o rozboju na 54-letnim mężczyźnie. O zdarzeniu powiadomiono pogotowie ratunkowe, a na miejsce wysłano patrol policji. Funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili wszelkie niebędne dane dotyczące wyglądu domniemanych sprawców zdarzenia. Posiadane informacje pozwoliły policjantom w niedługim czasie po zdarzeniu, zatrzymać w pobliżu lokalu typowanych sprawców. Było to dwóch młodzieńców w wieku 19 i 21 lat, którym towarzyszyła 16-latka. Z ustaleń policji wynika, że pokrzywdzony po wyjściu z lokalu został zaatakowany przez sprawców i przewrócony na ziemię. Mężczyźni kopali go po całym ciele, nastolatka w tym czasie obszukiwała mu kieszenie. Pobitemu mężczyźnie ukradli telefon i 300 złotych. Sprawców zatrzymano. Mężczyn osadzono w policyjnym areszcie , a 16-latkę przewieziono do Policyjnej Izby Dziecka we Wrocławiu. Obecnie trwają czynności procesowe mające wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Na czas prowadzonego postępowania Sąd zastosował wobec dwóch sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.O losie nieletniej zadecyduje Sąd Rodzinny I Nieletnich.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com