PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 27 paĄdziernik 2009

Nieustalony sprawca grasuje!

img

W Jelczu - Laskowicach w ostatnim czasie doszło do szeregu włamań do samochodów osobowych.

22.10.2009 godz. 17:00, w Jelczu-Laskowicach na ul. Grabowej, nieustalony sprawca, po wcześniejszym zdemontowaniu, ukradł cztery kompletne koła aluminiowe z samochodu marki Opel Zafira. Straty 1200 zł na szkodę 33-letniego mężczyzny ( zam. Jelcz-Laskowice ).   

22.10.2009 godz. 23:30, w Jelczu-Laskowicach na ul. Techników, nieznany sprawca włamał się do kilku pojazdów: do Volkswagena Golfa należącego do 29-letniego mężczyzny (zam.Jelcz - Laskowice), skąd ukradł radioodtwarzacz m-ki Pionier o wartości 100 zł, do Volkswagena Polo należącego do 21-letniego mężczyzny (zam.Jelcz-Laskowice) skąd ukradł radioodtwarzacz wartości 700 zł, do samochodu m-ki Honda Prelude należącego do 23-latka (zam.Jelcz-Laskowice)skąd ukradł radioodtwarzacz wartości 2000 zł oraz usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do pojazdu marki Volkswagen Golf, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na brak wartościowych rzeczy. Łączna wartość strat, to 2800 zł .   

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com