PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 lipca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 29 marca 2012

ZGINĄŁ 18-LETNI MOTOCYKLISTA

img Do tragicznego wypadku doszło na oławskim wiadukcie przy ul. Opolskiej. 18-letni motocyklista zderzył się czołowo z mercedesem.

27 marca br. kilka minut przed godz. 8.00 dyżurny oławskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na wiadukcie przy ul. Opolskiej w Oławie. Na miejscu policjanci ustalili, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy, w tym jeden motocykl. Służby ratownicze podjęły próby reanimacji 18-letniego motocyklisty. Obrażenia, jakich doznał spowodowały jego zgon. Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności procesowe mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności wypadku.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com