PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 3 kwietnia 2012

SCA DLA KOBIET...

img ‘SCA dla Kobiet’ - pod takim hasłem w ubiegły piątek odbyło się spotkanie, które wyłącznie dla Pań zorganizowała firma SCA Hygiene Products w Ośrodku Kultury w Oławie. W jego trakcie Panie miały okazję poznać różne aspekty dbania o siebie oraz przekonać się jak ważne dla zdrowia są mięśnie dna miednicy. W spotkaniu wzięło udział ponad 150 kobiet z Oławy, Wrocławia i okolic.

Oława, marzec 2012. Zaproszone Panie zapoznały się z aspektami zwią-zanymi ze zdrowiem i urodą oraz produktami marki TENA. Miały także okazję dowiedzieć się więcej na temat działań prowadzonych w ramach kampanii edukacyjnej „CoreWellness – wewnętrzna siła”, której inicjato-rem w Polsce jest SCA Hygiene Products. Kluczowym elementem spotka-nia była prezentacja ćwiczeń mięśni dna miednicy, przeprowadzona przez Katarzynę Popławską - instruktorkę sportu i rekreacji z wieloletnim doświadczeniem. Katarzyna Popławska:  Interaktywna forma przekazu umożliwiła każdej z Pań obecnych na sali wypróbowanie techniki wyko-nywania ćwiczeń. Mam nadzieję, że udało mi się przekonać Panie do te-go, że mięśnie Kegla można ćwiczyć w każdym miejscu i czasie niezależ-nie od rodzaju wykonywanego zajęcia, a korzyści zdrowotne z tego wyni-kające są niezwykle ważne dla kobiet w każdym wieku. Cieszę się, że Pa-nie z takim entuzjazmem wykonywały wszystkie ćwiczenia.

Po części związanej z prezentacją ćwiczeń i kampanii „CoreWellness – wewnętrzna siła”, Panie mogły skorzystać z konsultacji  dietetyka, kosme-tologa, trenera. Na spotkaniu były obecne również przedstawicielki stowa-rzyszenia Zawsze Kobieta, które instruowały Panie w zakresie profilaktyki raka piersi.

Dodatkową atrakcją były słodki poczęstunek oraz projekcja filmu w sali kinowej Ośrodka Kultury. Lekka forma przekazu, pomogła nam budować świadomość na temat problemu NTM oraz sposobów na radzenie sobie z nim. Dziękujemy wszystkim Paniom za przybycie, mówi Aleksandra Kar-pińska- Góralik, koordynator ds. komunikacji w SCA Hygiene. Oław-ska fabryka zatrudnia już 500 osób które, wraz z rodzinami, stanowią zna-czącą część lokalnej społeczności. Zależy nam na tym, aby nasi pracow-nicy, znając ofertę SCA, mogli stać się ambasadorami naszych działań związanych z obalaniem tabu wokół problemu nietrzymania moczu, wyja-śnia Edyta Nawrot, SCA HR manager

Panie, którym nie udało się dotrzeć na spotkanie mogą również zamówić darmową płytę z ćwiczeniami mięśni dna miednicy (mięśniami Kegla) opracowanymi przez prof. Kari Bø za pośrednictwem stron www.corewellness.pl lub www.TENA.pl oraz pod numerem bezpłatnej infolinii TENA  800 60 66 68 (czynna pn.- pt. w godz. 8.30 – 17.30).

SCA Hygiene od kilku lat prowadzi w Polsce działania edukacyjne skiero-wane do osób z NTM. Celem kampanii „CoreWellness – wewnętrzna siła” jest edukowanie społeczeństwa na temat możliwości prowadzenia aktyw-nego trybu życia przez osoby dotknięte problemem nietrzymania moczu, obalenie mitów na temat nietrzymania moczu jako dolegliwości osób star-szych i schorowanych oraz zachęcenie kobiet do poruszania tego tematu podczas rozmowy ze swoim lekarzem.

Więcej informacji na temat produktów firmy SCA pod marka TENA znaj-dziecie Państwo na stronie www.TENA.pl oraz www.corewellness.pl


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com