PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 11 kwietnia 2012

SPOTKANIE POSŁA ELSNERA Z MIESZKAŃCAMI

img W sobotę 21 kwietnia o godzinie 15:30 w sali Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27 odbędzie się spotkanie Posła Wincentego Elsnera z mieszkańcami Oławy. Spotkanie ma na celu poznanie lokalnych problemów i potrzeb, a także nawiązanie kontaktu z mieszkańcami. Jest to okazja do posłuchania i opowiedzenia o swoich poglądach, a także przedstawienia opinii o tym, czym powinni zajmować się Posłowie w Sejmie.

Wywołajmy Rząd do tablicy

Dodatkowo podczas spotkani promowana będzie 1 majowa akcja czyli „Zero Bezrobocia, Pełne Zatrudnienie”. Jest to połączenie Kongresu w Pałacu Kultury i Nauki pt. „Korekta Kapitalizmu” z przemarszem przez Warszawę.

Spotkanie promowane jest również hasłem „Wywołajmy Rząd do tablicy” nawiązującym do wydarzenia z Sierpnia 1980, kiedy to robotnicy wypisali na drewnianych tablicach 21 postulatów. Dziś Ruch Palikota tworzy nowe postulaty, które należy spełnić aby dokonać naprawy obecnej sytuacji w państwie. Każdy z mieszkańców, którzy przybędą na spotkaniu będzie miał możliwość przedstawienia swojego postulatu, który zostanie przedstawiony później Premierowi Tuskowi

Wincenty Elsner – poseł ziemi wrocławskiej

Wincenty Elsner jest posłem Ruchu Palikota wybranym w okręgu Wrocławskim. W Sejmie pełni funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych technologii. Pracuje również w sejmowej Komisji Finansów Publicznych, a także zespołach Parlamentarnych ds. Wolnego Rynku oraz ds. wyjaśnienia umowy ACTA, której jest twórcą i przewodniczącym.

Aktualnie Poseł Elsner lideruje projektowi Polska 2.0, mającemu na cele stworzenia warunków do przeprowadzenia e-wyborów, a także faktycznego wdrożenie systemu e-urzędów, ułatwiających załatwianie codziennych urzędowych spraw.

 Oława, 21 kwietnia, godz. 15:30 Ośrodek Kultury, ul.11 listopada 27


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com