PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Sobota, 12 wrzesień 2009

V Oławskie Targi Pracy

img 18 września odbędą się V Oławskie Targi Pracy.
W Ośrodku Kultury przy ul. 11 Listopada 27,
w godzinach 9-18.

Oferty pracy przedstawią firmy i instytucje będące pracodawcami w Oławie i okolicach. Wystawcami będą: AUTOLIV, oferujący ok. 150 miejsc pracy na stanowiskach produkcyjnych (operator maszyn szwalniczych), ELEKTROLUX, ERGIS EUROFILMS, także Komenda Powiatowa Policji w Oławie oraz rodzime firmy prywatne. Po raz pierwszy gościć będziemy firmę KEIPER, która 2 września otworzyła drugi zakład w Polsce, w podstrefie ekonomicznej w Skarbimierzu. Firma KEIPER, podobnie jak AUTOLIV jest związana z branżą motoryzacyjną, zajmuje się produkcją stelaży siedzeń do samochodów osobowych, między innymi dla General Motors.

Oferty dla młodzieży będą prezentowane na stoisku OHP przez pośrednika pracy, zainteresowani mogą skorzystać z pomocy doradcy zawodowego.
Przygotowana jest propozycja dla osób niepełnosprawnych. W targach będą uczestniczyli przedstawiciele biura Doradztwo i Kariera - ponadlokalna sieć aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami. W czasie trwania targów psycholog i doradca zawodowy będą udzielali indywidualnych porad.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

żródło: UM Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com