PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 18 maja 2012

FESTIWAL NA ODRZE

img W ostatni weekend maja 26 i 27 odbędzie się „Festiwal na Odrze - Piana Bosmana - Oława 2012". Miejscem tej wodniackiej imprezy, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie cypel Zwierzyńca Dużego, przy oławskim kanale Odry, nieopodal przystani w Ścinawie Polskiej.

Organizatorzy szykują wiele atrakcji. Obok wyścigu na motorówkach i skuterach wodnych odbędą się pokazy ratownictwa z udziałem psów. Zobaczymy hol-show za motorówką w tubie-sumo i parasailing, zawody smoczych łodzi, o puchar wojewody dolnośląskiego, a także popisy w pływaniu „na byle czym".

Festiwal ma charakter pikniku turystyczno - rekreacyjnego, połączonego z występami artystycznymi i konkursami sportowymi.

Celem imprezy jest promocja rzeki Odry i nadodrzańskich gmin, integracja miłośników żeglarstwa i motorowodniactwa, ukazanie rekreacyjno - turystycznych walorów szlaku odrzańskiego i wskrzeszenie turystyki wodnej na Odrze we wszystkich jej formach - żeglarstwie, kajakarstwie, wioślarstwie i turystyce motorowodnej.

- Pobierz program Festiwalu na Odrze "Piana Bosmana"

- Pobierz regulamin wyścigów na Łodziach Smoczych

- Kliknij aby otworzyć MAPĘ z wytyczoną trasą do miejsca imprezy... 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com