PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 lutego 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 4 czerwca 2012

POLICJA ZATRZYMAŁA SPRAWCĘ ROZBOJU

img Prokuratura Rejonowa w Oławie zastosowała dozór policyjny i poręczenie majątkowe wobec 26-letniniego mieszkańca gminy Oława. Mężczyzna w kwietniu br. dokonał rozboju na 23-letnim mieszkańcu powiatu- pobił go i zabrał mu telefon.

W dniu 1 czerwca oławska policja przyjęła zgłoszenie od 23-letniego mężczyny o dokonanym na nim rozboju, do którego doszło w połowie kwietnia br. Poszkodowany zwlekał z powiadomieniem organów ścigania z uwagi na obawę zemsty ze strony sprawcy. Z ustaleń policji wynika, że 23-latek w dniu zdarzenia odwiedził swojego kolegę. W jego mieszkaniu spotkał sprawcę, który go pobił, zabrał mu telefon komórkowy, a następnie wciągnął go do samochodu i wywiózł kilka miejscowości dalej. Wnikliwa analiza zdarzenia i opis zgłoszonych okoliczności pozwoliły policjantom niezwłocznie zatrzymać sprawcę, który został przewieziony do policyjnego aresztu. Policja wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia. Okazało się, że 26-latek nie po raz pierwszy wszedł w konflikt z prawem. Wcześniej był karany za posiadanie i udzielanie środków odurzających.

Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com