PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 5 czerwca 2012

ZAMKNĘLI DROGĘ !

img Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu informuje, że dnia 5 czerwca 2012 r., zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej nr 346, między miejscowościami Jaczkowice i Godzikowice, w pobliżu Oławy.

Ograniczenia będą polegały na całkowitym wyłączeniu z ruchu wspomnianego odcinka i skierowaniu objazdu na drogę krajową nr 94. Jest to związane z prowadzonym od 19 marca br. remontem, w ramach którego trzykilometrowy fragment drogi wojewódzkiej zyska wzmocnioną konstrukcję, nową nawierzchnię i utwardzone pobocza. Wszystkie prace związane z tym remontem zostaną zakończone w lipcu br.

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com