PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 5 czerwca 2012

WŁAMAŁ SIĘ DO DOMU JEDNORODZINNEGO

img Policjanci z Oławy ustalili i zatrzymali 28-letniego sprawcę kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego. Mężczyzna ukradł grzejniki żeliwne i inne metalowe elementy wyposażenia domu, a więc wszystko to co można sprzedać w punktach skupu złomu. Policjanci wydziału kryminalnego część mienia odzyskali. 

Na początku czerwca br. mieszkaniec Oławy zgłosił policji o włamaniu do nie zamieszkałego domu, należącego do jego rodziny. Mężczyzna poinformował,że nieznany sprawca włamał się do budynku najprawdopodobniej przez okno w piwnicy. Ukradł dwa żeliwne grzejniki, mosiężne kolanka do rur centralnego ogrzewania , butle gazową, butle tlenową do spawarki, pompę i aluminiowe naczynia. Poszkodowany wycenił straty na 1500 złotych. 

Policjanci wydziału kryminalnego w trakcie ustaleń związanych ze sprawą wytypowali sprawcę, 28-letniego mężczyznę, który przyznał się do przestępstwa. Funkcjonariusze odzyskali część mienia i przekazali je zgłaszającemu. 

Sprawcy grozi wysoka kara pozbawienia wolności, nawet do 15 lat z uwagi na fakt, że w niedalekiej przeszłości mężczyzna odbywał karę więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu.
 
Źródło: KPP - Oława 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com