PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 5 czerwca 2012

WŁAMAŁ SIĘ DO DOMU JEDNORODZINNEGO

img Policjanci z Oławy ustalili i zatrzymali 28-letniego sprawcę kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego. Mężczyzna ukradł grzejniki żeliwne i inne metalowe elementy wyposażenia domu, a więc wszystko to co można sprzedać w punktach skupu złomu. Policjanci wydziału kryminalnego część mienia odzyskali. 

Na początku czerwca br. mieszkaniec Oławy zgłosił policji o włamaniu do nie zamieszkałego domu, należącego do jego rodziny. Mężczyzna poinformował,że nieznany sprawca włamał się do budynku najprawdopodobniej przez okno w piwnicy. Ukradł dwa żeliwne grzejniki, mosiężne kolanka do rur centralnego ogrzewania , butle gazową, butle tlenową do spawarki, pompę i aluminiowe naczynia. Poszkodowany wycenił straty na 1500 złotych. 

Policjanci wydziału kryminalnego w trakcie ustaleń związanych ze sprawą wytypowali sprawcę, 28-letniego mężczyznę, który przyznał się do przestępstwa. Funkcjonariusze odzyskali część mienia i przekazali je zgłaszającemu. 

Sprawcy grozi wysoka kara pozbawienia wolności, nawet do 15 lat z uwagi na fakt, że w niedalekiej przeszłości mężczyzna odbywał karę więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu.
 
Źródło: KPP - Oława 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com