PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Niedziela, 22 lipca 2012

DYSKOTEKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

img Z inicjatywy Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w oławskim Ośrodku Kultury w miesiącu sierpniu 2012 będą organizowane darmowe dyskoteki dla dzieci i młodzieży szkolnej spędzających wakacje w domach.

Chcemy im stworzyć  możliwość spędzenia wolnego czasu w bezpiecznej, miłej i serdecznej atmosferze bez alkoholu i chemicznego dopingu.     Dyskoteki odbywać się  będą w sali widowiskowej  (wejście od podwórka) w dniach 07,14,21 i 28 sierpnia br, tj. każdego wtorku od  godz. 16:30 do 20:30. Oprawę muzyczną przygotuje didżej Damian Fudała. Na każdej dyskotece Liliana Krawczyk z sali zabaw FIGLORAJ z ul. B.Chrobrego 20B w Oławie  będzie prowadzić zabawy, konkursy z nagrodami. Będzie również malowanie twarzy dla dzieci. 
W dniu pierwszej dyskoteki tj. 7 sierpnia już od godz. 16:00 na terenach zielonych za Ośrodkiem Kultury będzie pokaz motocykli policyjnych,  radiowozu oznakowanego z ruchu drogowego oraz radiowozu Straży Miejskiej. Ponadto będzie radiowóz techniki kryminalistycznej  z Policji w którym będzie  można zobaczyć na czym polega  daktyloskopia palców i dłoni. Dla każdej grupy wiekowej będzie coś ciekawego i miłego ale  żeby zobaczyć należy przyjść.   
 
Dyskoteki organizowane będą pod opieką dorosłych, przedstawicieli następujących organizacji i instytucji.
-Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Oławie
-Komendy Powiatowej Policji w Oławie
-Straży Miejskiej w Oławie.
-Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oławie,
-SP ZOZ-u  w  Oławie (pielęgniarka), 
-Ośrodka Kultury w Oławie
 
Podczas  dyskotek członkowie Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów. Alkoholowych oraz  funkcjonariusze Policji będą do dyspozycji mieszkańców Oławy i powiatu, będzie można  porozmawiać  o problemie uzależnienia, przemocy rodzinnej  oraz zgłosić taki problem.  
Patronat honorowy nad dyskotekami przyjęli: Burmistrz Oławy Franciszek Październik, Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Jacek Gałuszka oraz Komendant Straży Miejskiej Jerzy Narolski. 
Na zakończenie  dyskotek  planujemy również  wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek, a szczególnie dla systematycznych uczestników.  Naprawdę warto być na każdej dyskotece.  
Wakacje 2012 ukierunkowane zostały na promowanie i wspieranie najważniejszych w życiu człowieka wartości czyli wartości rodzinnych  „Postaw na rodzinę”. Zapraszamy dzieci  z rodzicami, rodzeństwem, babciami, dziadkami, ciotkami oraz  młodzież szkolną do lat 18.  Starsza młodzież też będzie  mile widziana, pod warunkiem, że będzie przestrzegać naszych reguł. 
 
W imieniu organizatorów i własnym Wszystkim dzieciom, uczniom, nauczycielom, mieszkańcom Oławy życzę udanych wakacji oraz bezpiecznej i wspaniałej zabawy na dyskotekach. Do zobaczenia.
 
Przewodniczący MKdsRPA  w Oławie 
Czesław Miłosz


Komentarze do tego artykułu:



Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj Newsa



Hit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com