PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 16 sierpnia 2012

TĘCZOWYM SZLAKIEM

img Coroczny piknik motocyklowy „ Tęczowym szlakiem” odbywa się na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „ Tęcza”.

jest imprezą charytatywną i ma na celu zbieranie funduszy na rehabilitację i zajęcia fizykoterapeutyczne – mówi prezes Stowarzyszenia pani Wiesława Pohoriło. W tym roku piknik odbył się 12 sierpnia tradycyjnie już na terenach zielonych miejskiego Ośrodka Kultury. Obok aukcji, gdzie m.in. można było stać się posiadaczem pralki, zmywarki, piekarnika , biletów do Europarlamentu czy różnych gadżetów- odbyły się pokazy taneczne, grały zespoły Fenix, Re Chart, Marek Siwek , a także prezentowali się lokalni wykonawcy.

(R.R.) 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com