PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 2 listopad 2009

Pechowa próba włamania.

img

 Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej samochód jadący bez świateł. W trakcie kontroli policjanci ujawnili w aucie dwie kominiarki, łomy i nożyce do cięcia metalu. Mężczyźni w wieku 32 i 21 lat zamierzali włamać się do lokalu gastronomicznego niedaleko Oławy. Okazało się, że zatrzymani mężczyźni mają na swoim koncie 4 włamania, których dokonali w ostatnim okresie na terenie powiatu oławskiego i gminy Święta Katarzyna.

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z oławskiej Komendy Policji zatrzymali w nocy do kontroli drogowej samochód jadący bez włączonych świateł. W samochodzie ujawnili sprzęt, który wzbudził czujność funkcjonariuszy, a mianowicie dwa łomy, nożyce do cięcia metali i dwie kominiarki. Dwóch mężczyzn w wieku 32 i 21 lat oraz 16-letni chłopak zostali doprowadzeni do komendy gdzie w trakcie dalszych czynności przyznali się, że jechali dokonać włamania do jednego z lokali gastronomicznych na terenie gminy Oława. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że dwaj pełnoletni mężczyźni w okresie od 30 września do 17 października br dokonali 4 włamań do lokali gastronomicznych na terenie gminy Oława, z których ukradli pieniądze z automatów do gier, papierosy i alkohol o łącznej wartości przekraczającej 20 000 zł. Skradzione mienie sprzedawali przygodnym osobom. Mężczyznom przedstawiono zarzuty, do których przyznali się Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com