PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 15 grudnia 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 19 listopada 2012

ZATRZYMANY ZA AMFETAMINĘ

img Policjanci z Oławy, zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy kierowany przez 22-letniego mieszkańca Oławy. W trakcie kontroli funkcjonariusze ujawnili w pojeździe ponad 9 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego na ul. Ofiar Katynia w Oławie, zatrzymali do kontroli drogowej samochód, w którym oprócz kierowcy znajdował się jeden pasażer. W trakcie legitymowania mężczyzn kierowca zachowywał się bardzo niespokojnie, to wzbudziło podejrzenie policjantów. W trakcie dalszych czynności kontrolnych funkcjonariusze ujawnili pod fotelem kierowcy tekturowe pudełko, a w nim woreczek foliowy z białym proszkiem. Policjanci zabezpieczyli również wagę elektroniczną, skrzętnie schowaną pod jedną z wycieraczek. Po sprawdzeniu okazało się, że biały proszek to nic innego , jak amfetamina. Ponad 9 gram narkotyku należało do 22-latka. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, policjanci zabezpieczyli w nim jeszcze kilka gram grzybków halucynogennych. 
Młodemu oławianinowi za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 
 
Źródło: KPP-Oława 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com