PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 21 listopada 2012

PRAWIE 9500 PORCJI MARIHUANY

img

Policja z Jelcza-Laskowic zabezpieczyła w domu 19-latka około 9500 porcji marihuany. Narkotyki znaleziono na strychu jego domu i w pomieszczeniach gospodarczych. Młodzieńca zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. 

Policjanci referatu kryminalnego z KP w Jelczu-Laskowicach w wyniku przeprowadzonej realizacji zatrzymali 19-letniego mieszkańca jednej z miejscowości na terenie gminy Jelcz-Laskowice. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych w miejscu zamieszkania zatrzymanego, policjanci ujawnili 1.9 kg marihuany, z której można było otrzymać 9500 porcji narkotyku. Z ustaleń policji wynika, że proceder wytwarzania gotowego narkotyku trwał od końca tegorocznych wakacji. Sprawca we własnym zakresie hodował marihuanę, którą następnie przygotowywał do rozpowszechniania. W ramach prowadzonych czynności procesowych, zatrzymany 19-latek przyznał się do udzielania marihuany zarówno osobom dorosłym, jak i nieletnim. Wszczęte w tej sprawie śledztwo ma ustalić skalę ujawnionego przestępstwa. 

Podejrzanemu za popełnione przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. 
 
 
Źródło: KPP - OŁAWA 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com