PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 lutego 2019 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 5 listopad 2009

Nie wszystko na zdrowie...

img Listopad to okres podwyższonego ryzyka zachorowalności. Sprzyjają temu Zimne noce, ciepłe dni i obfite opady deszczu. Dla wielu z nas pierwszym „domowym”  sposobem na  katar jest wypicie gorącej herbaty z cytryną. Uwaga! Ten artykuł ma raczej przestrzec Was przed praktykowaniem tego odwiecznego i zakorzenionego sposobu na przeziębienie.

Alzheimer na życzenie..?
Bardzo popularne jest picie herbaty z sokiem z cytryny, zwłaszcza jesienią i zimą. W liściach herbaty znajduje się wiele cennych składników chroniących przed rakiem czy udarem mózgu. Cytryna natomiast jest bogatym źródłem witaminy C. Połączeniu więc tych dwóch produktów powinno zatem być eliksirem zdrowia. Tymczasem jest odwrotnie. Listki herbaty zawierają sporo glinu, który jest oskarżany o chorobę Alzheimera. Ale w naparze herbaty jest on w formie nieprzyswajalnej przez organizm, można więc pić herbatę bez obaw o zdrowie. Dopiero dodatek cytryny powoduje, że nieprzyswajalny glin zmienia się w łatwo wchłaniany cytrynian glinu. Unikajmy zatem picia mocnej herbaty z dużą ilością soku z cytryny.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com