PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 lutego 2019 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 3 stycznia 2013

SPRAWCY WŁAMAŃ ARESZTOWANI

img Oławscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, sprawcę licznych kradzieży i zniszczeń mienia należącego nie tylko do osób prywatnych ale i do instytucji państwowych. Agresywne zachowanie, najczęściej nietrzeźwego mężczyzny na przestrzeni mijającego roku, było powodem co najmniej kilkunastu interwencji Policji. Ostatnia , z 27 grudnia br. dała podstawę do zastosowania wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania - oławianin zagroził wysadzeniem wielorodzinnego budynku i pozbawieniem życia sąsiadów.

W miniony czwartek, tj. 27 grudnia br. przed samym południem, zaniepokojona kobieta powiadomiła dyżurnego policji o nietrzeźwym sąsiedzie, który niszczy wyposażenie budynku – drzwi do mieszkań sąsiadów, skrzynkę gazową oraz wspólną toaletę. Sytuacja była na tyle niebezpieczna, że 28-latek odgrażał się sąsiadom, że ich pozabija, a budynek wysadzi w powietrze. Wysłany na interwencje patrol policji obezwładnił agresora. Mężczyzna po konsultacji lekarskiej został osadzony w policyjnym areszcie. Pracownicy pogotowia gazowego sprawdzili stan instalacji gazowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało, mieszkańcom nie zagrażało niebezpieczeństwo. Zarządca budynku w którym doszło do interwencji wycenił straty na kwotę 8500 złotych. Zastraszani przez 28-latka sąsiedzi złożyli zawiadomienia.

Mężczyzna niedawno opuścił mury więzienia, co oznacza że za obecnie popełnione przestępstwa odpowie w warunkach recydywy, która może skutkować wymierzeniem mu kary pozbawienia wolności w wysokości przekraczającej 3 lata pozbawienia wolności.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:



Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj Newsa



Hit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com