PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 lutego 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 3 stycznia 2013

GOLEC uORKIESTRA W OŁAWIE

img 12 stycznia br. w Oławie, w kościele parafialnym pw. śś. ap. Piotra i Pawła Wieczór kolędowy, jakiego jeszcze nie było. Najpierw, o godz. 18.30, publiczności zaprezentują się zespoły parafii - schola dziecięca "Apostolskie Nutki" oraz zespół młodzieżowy "Vox Ichtis"."Golec uOrkiestra".

Dokładnie o godz. 19.00 na scenę wejdzie gwiazda wieczoru - zespół W wykonaniu tej jedynej na świecie "uOrkiestry" usłyszymy dobrze znane kolędy tradycyjne, a także pastorałki autorskie. Spotkanie zakończy kolęda - prezent dla publiczności, w wykonaniu "Golec uOrkiestry" i chóru zebranego specjalnie na tę okazję. W gronie kolędników będą przedstawiciele władz miasta i regionu, sponsorzy, a także reprezentacja miejscowych duchownych. Koncertowi, kolejny już raz, będzie towarzyszyła specjalna iluminacja świątyni przy pl. Zamkowym w Oławie, która dodatkowo wzmocni przeżycia wieczoru. Projekt realizowany jest pod honorowym patronatem Franciszka Października, burmistrza Oławy oraz Zdzisława Brezdenia, starosty Powiatu Oławskiego. W imieniu organizatorów, czyli "Parafii Apostołów" i Ośrodka Kultury w Oławie, serdecznie zapraszamy do Oławy, pl. Zamkowy 16, na 12 stycznia 2013 r. WSTĘP WOLNY.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com