PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 16 grudnia 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 24 stycznia 2013

SPRAWCY WŁAMANIA W ŁĘGU ZATRZYMANI

img

Wspólne działania policjantów z Jelcza-Laskowic, Oławy i z Dzierżoniowa doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn, którzy włamali się do jednego z domów w Łęgu. Sprawcy zostali zaskoczeni przez właściciela , w momencie gdy szukali w pomieszczeniach łupów.

22 stycznia około godz. 13 mieszkaniec Łęgu wrócił do domu. Jakież było jego zdziwienie gdy na piętrze domu usłyszał męskie głosy. Okazało się, że zaskoczył swoją obecnością włamywaczy. Mężczyzna chciał ich zatrzymać, doszło między nim a włamywaczami do szarpaniny, która przeniosła się na zewnątrz domu Z pomocą przyszedł sąsiad poszkodowanego, który również próbował przytrzymać sprawców. Nie udało się, złodzieje wsiedli do podstawionego samochodu i odjechali. Mieszkańcy Łęgu zachowali się wzorowo, zapamiętali wiele istotnych szczegółów dotyczących wyglądu zewnętrznego sprawców i ich samochodu. Powiadomili dyżurnych oławskiej Komendy Policji. Funkcjonariusze zadziałali błyskawicznie- rozesłali komunikat do wszystkich dolnośląskich jednostek . Na pozytywne efekty tych działań nie czekano długo. Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali opisany pojazd, sprawców osadzili w policyjnym areszcie. Aktualnie policjanci sprawdzają czy zatrzymani mają związek z innymi włamaniami, nie tylko na terenie powiatu oławskiego.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com