PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 24 stycznia 2013

SPRAWCY WŁAMANIA W ŁĘGU ZATRZYMANI

img

Wspólne działania policjantów z Jelcza-Laskowic, Oławy i z Dzierżoniowa doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn, którzy włamali się do jednego z domów w Łęgu. Sprawcy zostali zaskoczeni przez właściciela , w momencie gdy szukali w pomieszczeniach łupów.

22 stycznia około godz. 13 mieszkaniec Łęgu wrócił do domu. Jakież było jego zdziwienie gdy na piętrze domu usłyszał męskie głosy. Okazało się, że zaskoczył swoją obecnością włamywaczy. Mężczyzna chciał ich zatrzymać, doszło między nim a włamywaczami do szarpaniny, która przeniosła się na zewnątrz domu Z pomocą przyszedł sąsiad poszkodowanego, który również próbował przytrzymać sprawców. Nie udało się, złodzieje wsiedli do podstawionego samochodu i odjechali. Mieszkańcy Łęgu zachowali się wzorowo, zapamiętali wiele istotnych szczegółów dotyczących wyglądu zewnętrznego sprawców i ich samochodu. Powiadomili dyżurnych oławskiej Komendy Policji. Funkcjonariusze zadziałali błyskawicznie- rozesłali komunikat do wszystkich dolnośląskich jednostek . Na pozytywne efekty tych działań nie czekano długo. Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali opisany pojazd, sprawców osadzili w policyjnym areszcie. Aktualnie policjanci sprawdzają czy zatrzymani mają związek z innymi włamaniami, nie tylko na terenie powiatu oławskiego.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com