PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 12 luty 2013

POLICJANCI Z JELCZA-LASKOWIC ZATRZYMALI WŁAMYWACZY

img

Syzbkie działanie policjantów z Jelcza-Laskowic doprowadziło do zatrzymania na gorącym uczynku trzech sprawców usiłowania kradzieży z włamaniem do budynku biurowego po dawnych Jelczańskich Zakładach Samochodowych. Policjanci, po sygnale od jednego z mieszkańców informującego o niepokojących odgłosach dochodzących z budynku, pojechali na miejsce sprawdzić co się dzieje. Udaremnili złodziejom kradzież przewodów elektrycznych, przygotowanych już do wyniesienia.

Późnym wieczorem, w sobotę 9 lutego br. dyżurny oławskiej policji otrzymał zgłoszenie o dziwnych odgłosach dobiegających z budynku po dawnym JZS przy ul. Techników w Jelczu-Laskowicach. Natychmiast skierował w to miejsce dwa patrole policji. Policjanci już przed wejściem do budynku ujawnili wybite szyby w drzwiach prowadzących na klatkę schodową. Weszli na piętro, a tam w jednym z pomieszczeń zobaczyli trzech zaskoczonych mężczyzn , przygotowujących do wyniesienia powyrywane ze ścian przewody elektryczne. Funkcjonariusze zatrzymali sprawców. Okazali się nimi trzej mieszkańcy gminy Jelcz-Laskowice – 27, 34, 38-letni mężczyźni znani już wymiarowi sprawiedliwości z wcześniejszych konfliktów z prawem. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com