PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 12 luty 2013

POLICJANCI Z JELCZA-LASKOWIC ZATRZYMALI WŁAMYWACZY

img

Syzbkie działanie policjantów z Jelcza-Laskowic doprowadziło do zatrzymania na gorącym uczynku trzech sprawców usiłowania kradzieży z włamaniem do budynku biurowego po dawnych Jelczańskich Zakładach Samochodowych. Policjanci, po sygnale od jednego z mieszkańców informującego o niepokojących odgłosach dochodzących z budynku, pojechali na miejsce sprawdzić co się dzieje. Udaremnili złodziejom kradzież przewodów elektrycznych, przygotowanych już do wyniesienia.

Późnym wieczorem, w sobotę 9 lutego br. dyżurny oławskiej policji otrzymał zgłoszenie o dziwnych odgłosach dobiegających z budynku po dawnym JZS przy ul. Techników w Jelczu-Laskowicach. Natychmiast skierował w to miejsce dwa patrole policji. Policjanci już przed wejściem do budynku ujawnili wybite szyby w drzwiach prowadzących na klatkę schodową. Weszli na piętro, a tam w jednym z pomieszczeń zobaczyli trzech zaskoczonych mężczyzn , przygotowujących do wyniesienia powyrywane ze ścian przewody elektryczne. Funkcjonariusze zatrzymali sprawców. Okazali się nimi trzej mieszkańcy gminy Jelcz-Laskowice – 27, 34, 38-letni mężczyźni znani już wymiarowi sprawiedliwości z wcześniejszych konfliktów z prawem. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com