PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 27 luty 2013

OKRADLI SKLEP ZOSTALI ZATRZYMANI

img

Oławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież pieniędzy z kasy fiskalnej jednego ze sklepów w gminie Domaniów. Intensywna praca policjantów z podejrzanymi przyniosła efekty. Mężczyznom udowodniono inne czyny przestępcze. Łupem sprawców padły pieniądze o łącznej wartości 4800 złotych.

18 lutego 2013r. tuż przed godziną 19.00 ekspedientka sklepu spożywczego w Piskorzówku powiadomiła dyżurnego oławskiej policji o kradzieży pieniędzy z kasy fiskalnej . Zamaskowany sprawca wykorzystując nieobecność klientów ,wtargnął do środka i ku zaskoczeniu kobiety wyciągnął szufladę z kasy i uciekł z utargiem. W tym przypadku jego łupem padło 689 złotych. Szeroko zakrojone działania policjantów poparte ustaleniami na miejscu zdarzenia, doprowadziły do błyskawicznego ustalenia i zatrzymania sprawców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy jednej spod oławskich miejscowości. W toku dalszych czynności prowadzonych przez policjantów, mężczyźni przyznali się do dwóch innych kradzieży pieniędzy, ze sklepów w Wierzbnie z którego ukradli 3000 złotych i w Oławie – 1000 złotych. Sprawcy wszędzie działali podobnie. Kradli wieczorem, tuż przed zamknięciem placówek handlowych, czekali na okazję gdy ekspedientka była w sklepie sama. Łącznie ukradli około 4 800 złotych. W sprawie trwają dalsze ustalenia. 


Źródło: KPP - OŁAWA


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com