PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 5 marca 2013

PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013

img

Już 6 marca o godzinie 10:00 w hali Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej przy ul. Sportowej , odbędzie się wyjątkowa impreza w ramach największego w Polsce, cyklu imprez o charakterze sportowo-rozrywkowym dla przedszkolaków PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013 OŁAWA.

Wyjątkowa, ponieważ odbędzie się w Oławie po raz pierwszy i będzie miała wyjątkowych uczestników - ponad 150 przedszkolaków z przedszkoli z Oławy i Jelcza- Laskowic. Impreza pod nazwą Przedszkoliada Tour 2013 Oława, jest imprezą sportową, nad którą patronat objął Burmistrz Oławy Pan Franciszek Październik, Burmistrz Jelcza-Laskowic Pan Kazimierz Putyra oraz Starosta Powiatu Oławskiego Pan Zdzisław Brezdeń.

Podczas zmagań sportowych, w których główną rolę odgrywa piłka, wspierać przedszkolaków będą piłkarze MKS Oława oraz siatkarki MGKL "Sobieski" Oława oraz wolontariusze z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Oławie.

Ważną częścią imprez PRZEDSZKOLIADY są kibice aktywnych przedszkolaków, dla których przygotowane zostały przez ogólnopolskich partnerów PRZEDSZKOLIADA Tour specjalne atrakcje i nagrody. Zorganizowany zostanie m.in. quiz „Zdrowe stopy” firmy BEFADO, czy quiz „Z wiedzy o zdrowym odżywianiu” firmy KUPIEC.

Partnerami cyklu są: Jeden z liderów rynku zdrowej żywności, firma KUPIEC, polski producent obuwia dziecięcego, firma BEFADO i 100% owoców w formie musu w designerskiej saszetce, czyli GoGo SqueeZ. Ogólnopolskim Partnerem medialnym jest czasdzieci.pl.

Słodkie niespodzianki dla małych sportowców przygotował sponsor lokalny PRZEDSZKOLIADY Grupa Kapitałowa Otmuchów "Odra" Brzeg, producent wspaniałych wyrobów cukierniczych.

Czym jest PRZEDSZKOLIADA opowie Adriana Jakubas instruktor zajęć w przedszkolach:

PRZEDSZKOLIADA jest ogólnopolskim systemem rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Mówiąc prościej, jest to pierwsze spotkanie przedszkolaków ze sportem. Zajęcia cieszą się bardzo dużą popularnością wśród dzieci, ponieważ są odpowiedzią na ich główną potrzebę - potrzebę zabawy i ruchu. Naszą ambicja
jest, objęcie zajęciami wszystkich przedszkolaków, ponieważ sport i ruch są naszym dzieciom niezbędne do prawidłowego rozwoju, a w dzisiejszych czasach niestety coraz częściej schodzi on na drugi plan, wypierany przez gry komputerowe i inne "siedzące atrakcje". Dlatego ważne jest, aby nawyk ćwiczenia i dbania o prawidłowy rozwój fizyczny, wyrabiać u dzieci jak najwcześniej, tak, żeby sport, mógł się stać alternatywą dla innych form spędzania czasu w przyszłości. Widząc z jakim zapałem i radością dzieci witają mnie co tydzień na zajęciach, z jaką energią wykonują proponowane im ćwiczenia, jestem pewna, że jest to strzał w przysłowiowa dziesiątkę i w przyszłości Oława, Jelcz-Laskowice lub inna miejscowość z naszego regionu doczeka się mistrzów na miarę Kamila Stocha lub Roberta Lewandowskiego.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com