PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 23 kwietnia 2013

ROWEREM PO ZIEMI OŁAWSKIEJ

img

Sezon na wycieczki rowerowe rozpoczęty! W sobotę 27 kwietnia o godzinie 9:00, sprzed oławskiego Ratusza wystartuje pierwszy etap projektu "ROWEREM PO ZIEMI OŁAWSKIEJ".

Projekt organizowany przez Stowarzyszenie "ISKIERKA" i dofinansowany ze środków powiatu oławskiego ma na celu propagowanie zdrowego trybu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu przez mieszkańców powiatu.

Zbiórka o godzinie 8:50 przed Ratuszem w Oławie. Finał zaplanowany jest na godzinę 14:00.
Dla wszystkich uczestników przewidziany jest piknik z pieczoną na ognisku kiełbaską. Rozlosujemy również atrakcyjne nagrody.

Zapisy uczestników przyjmujemy w dniach od 8 kwietnia do 26 kwietnia pod numerem telefonu 660230700 (prosimy o przygotowanie: nr pesel, nr telefonu, adresu zamieszkania zgłaszanych uczestników).

więcej informacji w załączniku: http://www.starostwo.olawa.pl/upfiles/plakat%20roweryI-kwiecien.pdf  


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com