PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 stycznia 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 21 maja 2013

WPADLI Z AMFETAMINĄ

img

Oławscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód na brzeskich numerach rejestracyjnych. W aucie ujawnili 40 porcji amfetaminy. Kierowca i dwóch pasażerów trafiło do policyjnego aresztu. Jeden z zatrzymanych przyznał się do posiadania narkotyku. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z oławskiego ogniwa patrolowo-interwencyjnego, pełniąc nocą służbę na ulicach miasta, zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którego kierowca na widok radiowozu znacznie przyśpieszył. Policjanci wylegitymowali pasażerów i kierowcę. Sytuacja skomplikowała, gdy wyszło na jaw, że 28-letni kierowca nie posiada uprawnień do kierowania samochodem i innych dokumentów wymaganych przy tego typu kontroli. Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny. Okazało się, że to nie koniec kłopotów. Podczas kontroli, funkcjonariusze ujawnili w samochodzie 40 porcji amfetaminy. Policja zatrzymała wszystkich mężczyzn, osadzono ich w policyjnej izbie zatrzymań. Podczas prowadzonych z nimi czynności procesowych ustalono, że właścicielem środka odurzającego był 24-letni mężczyzna, jeden z pasażerów.
Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności


Źródło: KPP - Oława

Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com