PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 grudnia 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 21 maja 2013

WPADLI Z AMFETAMINĄ

img

Oławscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód na brzeskich numerach rejestracyjnych. W aucie ujawnili 40 porcji amfetaminy. Kierowca i dwóch pasażerów trafiło do policyjnego aresztu. Jeden z zatrzymanych przyznał się do posiadania narkotyku. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z oławskiego ogniwa patrolowo-interwencyjnego, pełniąc nocą służbę na ulicach miasta, zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którego kierowca na widok radiowozu znacznie przyśpieszył. Policjanci wylegitymowali pasażerów i kierowcę. Sytuacja skomplikowała, gdy wyszło na jaw, że 28-letni kierowca nie posiada uprawnień do kierowania samochodem i innych dokumentów wymaganych przy tego typu kontroli. Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny. Okazało się, że to nie koniec kłopotów. Podczas kontroli, funkcjonariusze ujawnili w samochodzie 40 porcji amfetaminy. Policja zatrzymała wszystkich mężczyzn, osadzono ich w policyjnej izbie zatrzymań. Podczas prowadzonych z nimi czynności procesowych ustalono, że właścicielem środka odurzającego był 24-letni mężczyzna, jeden z pasażerów.
Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności


Źródło: KPP - Oława





Komentarze do tego artykułu:



Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj Newsa



Hit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com