PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 26 czerwca 2013

ARESZT DLA SPRAWCÓW NAPADU!

img

Oławscy policjanci zatrzymali dwóch 20-letnich oławian, którzy używając niebezpiecznego narzędzia dokonali rozboju na pracownicy salonu gier w Oławie. Łupem sprawców padły pieniądze i telefon komórkowy.

Sąd zastosował wobec zatrzymanych tymczasowy areszt. Mężczyznom grozi surowa kara pozbawienia wolności.

Wczesnym ranem, 20 czerwca br. dyżurny policji został powiadomiony o napadzie na jeden z oławskich salonów gier. Policjanci wysłani na miejsce zdarzenia potwierdzili zgłoszenie. Ustalili, że dwóch młodych mężczyzn po wejściu do salonu zagrozili pracownicy przedmiotem przypominającym broń, użyli wobec niej gazu obezwładniającego, a następnie zabrali pieniądze w kwocie około 200 złotych i zbiegli. Mając na uwadze zebrane informacje, oraz zapis monitoringu funkcjonariusze wytypowali sprawców. Jednego z nich zatrzymali następnego dnia po napadzie, drugiego dwa dni później. W trakcie prowadzonych z nimi czynności procesowych sprawcy przyznali się do rozboju. Sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci 3. miesięcy aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nie krótsza od 3 lat.


Źródło: KPP - OŁAWA

Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com