PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 15 lipca 2013

ODPOWIE ZA NARKOTYKI

img

Policjanci z Oławy zatrzymali 25- letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę oraz marihuanę. W jego plecaku znaleziono również wagę oraz woreczki strunowe służące do porcjowania narkotyków. Za posiadanie środków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Oławie patrolując ulice miasta zauważyli dwóch młodych mężczyzn z których jeden trzymał w ręku pieniądze, a drugi woreczek z zamknięciem strunowym. Mężczyźni na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać i próbowali ukryć przedmioty posiadane w dłoniach. Zachowanie mężczyzn wzbudziło podejrzenie policjantów, którzy postanowili ich sprawdzić. Podczas przeszukania, w kieszeni spodni u 25- letniego mieszkańca Oławy ujawniono 14 woreczków strunowych z zawartością substancji narkotycznych. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna posiadał blisko 70 porcji amfetaminy oraz blisko 20 porcji marihuany. W trakcie dalszych czynności w plecaku należącym do zatrzymanego, policjanci ujawnili wagę koloru srebrnego oraz puste woreczki z zamknięciem strunowym. Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków. Obecnie sprawa ma charakter rozwojowy.

Młodemu oławianinowi za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


źródło: KPP - OławaKomentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com