PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 15 lipca 2013

ODPOWIE ZA NARKOTYKI

img

Policjanci z Oławy zatrzymali 25- letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę oraz marihuanę. W jego plecaku znaleziono również wagę oraz woreczki strunowe służące do porcjowania narkotyków. Za posiadanie środków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Oławie patrolując ulice miasta zauważyli dwóch młodych mężczyzn z których jeden trzymał w ręku pieniądze, a drugi woreczek z zamknięciem strunowym. Mężczyźni na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać i próbowali ukryć przedmioty posiadane w dłoniach. Zachowanie mężczyzn wzbudziło podejrzenie policjantów, którzy postanowili ich sprawdzić. Podczas przeszukania, w kieszeni spodni u 25- letniego mieszkańca Oławy ujawniono 14 woreczków strunowych z zawartością substancji narkotycznych. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna posiadał blisko 70 porcji amfetaminy oraz blisko 20 porcji marihuany. W trakcie dalszych czynności w plecaku należącym do zatrzymanego, policjanci ujawnili wagę koloru srebrnego oraz puste woreczki z zamknięciem strunowym. Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków. Obecnie sprawa ma charakter rozwojowy.

Młodemu oławianinowi za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


źródło: KPP - OławaKomentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com