PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 stycznia 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 14 sierpnia 2013

INTERNATIONAL ART NATURE MEETING

img

Otwarty happening dla zaproszonych gości, mieszkańców okolicznych miejscowości oraz dziennikarzy: ECO-MEETING. 24 sierpnia 2013 godz. 17:00 Pałac w Jakubowicach 7 km od Oławy, około 40 km od Wrocławia.

Na miejscu powstaną instalacje artystyczne wykonane z surowców wtórnych – każda z nich promować będzie jedną dziedzinę dotyczącą ekologii ( moda, wnętrza, recykling, segregacja odpadów, ceramika).

Eco-Meeting będzie nie tylko formą integracji uczestników pochodzących z czterech krajów Grupy Wyszehradzkiej (Polski, Czech, Słowacji i Węgier) z mieszkańcami społeczności lokalnej, ale i promocją ekologicznego stylu życia.

Projekt integracyjny  o tematyce proekologicznej jest realizowany przez Fundację Wspierania Kultury Cultura Mundi dzięki wsparciu Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

 


Źródło: Teatr Formy Józefa MarkockiegoKomentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com