PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 lipca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 16 października 2013

NOSFERATU SYMFONY GROZY - KINO NIEME

img

CZERWIE - niezależna małopolska formacja prezentujaca dzwięki z pogranicza popu, rocka, folku, etno, sceny absurdu, teatru i filmu. Balansując muzycznie, potrafia zagrać i do tańca i do różanca :-)

Czerwie dały sie już poznac m.in. na Miedzynarodowym Festiwalu Malta w Poznaniu , Colours of Ostrawa w Czechach oraz wielu innych festiwalach w Polsce i zagranica Zagrali dotad ponad 400 różnego typu imprez, od koncertów klubowych, festiwali, sztuk teatralnych czy tappingów do filmów niemych.

Grupa zaprezentuje film: "Nosferatu Symfonia Grozy" z muzyką. Występ odbędzie się w Ośrodku Kultury w Oławie 28 października 2013r. o godz. 19:00. Bilety w cenie 10 zł.


Źródło: O.K. OławaKomentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com