PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 15 listopada 2013

OKRADAŁ PRACODAWCĘ

img

Policjanci z Jelcza-Laskowic ustalili i zatrzymali 53-letniego sprawcę kradzieży stali chromoniklowej. Funkcjonariusze w całości odzyskali skradzione mienie, którego wartość właściciel wycenił na kwotę nie mniejszą niż 1000 złotych.

Policjanci referatu kryminalnego ustalili, że w okresie ostatniego półrocza, z zakładu produkcyjnego w Jelczu-Laskowicach skradziono około 450 sztuk detali produkcyjnych ze stali chromoniklowej. Funkcjonariusze potwierdzili również, że skradzione mienie zostało sprzedane w dwóch punktach skupu złomu na terenie miasta. Sprawca, którym okazał się pracownik zakładu, po zakończeniu pracy, systematycznie wynosił chowane pod ubraniem elementy chromoniklowe. Policjanci poinformowali właściciela firmy o ujawnionym procederze i przekazali mu odzyskane mienie. Producent, oszacował wartość strat na kwotę nie mniejszą niż 1000 złotych. Nieuczciwy pracownik za swój błąd odpowie przed sądem, mężczyzna wcześniej nigdy nie był karany. Sprawcy grozi 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KPP - OławaKomentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com