PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 25 listopada 2013

NIE ZAPŁACILI ZA ZAKUPY

img

Oławscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które w jednym z marketów na terenie miasta ukradli artykuły spożywcze na kwotę 456 złotych. Funkcjonariusze odzyskali towar, który w całości wrócił na sklepowe półki. Całej trójce grozi kara pobawienia wolności do 5 lat.

W sobotnie popołudnie dyżurny oławskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Z informacji którą uzyskał od przedstawiciela marketu wynikało, że trzy osoby, dwie kobiety i mężczyzna, wspólnie przyszły na zakupy do sklepu. Każda z tych osób brała różne towary z półki, tylko jedna z najmniejszą ilością podeszła do kasy i zapłaciła za jakiś drobiazg. Pozostałe artykuły zapakowane wcześniej przez kobiety, w dużą reklamówkę, zostały wyniesione ze sklepu przez towarzyszącego sprawczyniom mężczyznę.

Postacie sprawców zostały zarejestrowane na monitoringu. Policjanci dysponując tym zapisem, ukierunkowali swoje działania podczas patrolu miasta. Poszukiwaną trójkę zatrzymali pod innym oławskim marketem. Osoby te zostały doprowadzone do komendy policji. Jak się okazało przyjechały one do Oławy z sąsiadującego powiatu brzeskiego. Za kradzieże sklepowe grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com