PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 23 listopad 2009

Napadł na salon gier w Oławie!

img 23 letni meżczyzna, mieszkaniec Oławy około godziny 5:00  w niedzielę wkroczył do miejscowego salonu gier z atrapą broni . Wystraszona pracownica wypłaciła mu pieniądze w kwocie blisko 3000 zł.  

 

 

Natychmiast po zdarzeniu funkcjonariusze oławskiej Policji rozpoczęli poszukiwanie sprawcy. Na podstawie rysopisu i znajomości środowiska przestępczego wytypowali i zatrzymali podejrzanego 23-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu policjanci odnaleźli pistolet startowy, który posłużył mu do napadu.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 12 lat.

Obecnie Policja milczy, nie chce zdradzić dokładnego miejsca zdarzenia. W Oławie w ostatnim czasie powstało kilka salonów gier. Z tego co nam wiadomo, tylko dwa nowo powstałe funkcjonują 24 godziny na dobę. Nieoficjalne źródła i pobliscy mieszkańcy mówią, że do napadu doszło w  salonie gier przy ulicy Paderewskiego 1 (dawny Domek chleba).

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com