PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 18 grudnia 2013

AGNIESZKA ZNOWU NA PODIUM

img

Można powiedzieć, że to już tradycja, st. post. Agnieszka Burdelak po raz kolejny stanęła na podium, przywiozła dwa srebrne i jeden złoty medal z Otwartych Mistrzostw Służb Mundurowych MSW w Pływaniu, zorganizowanych pod koniec listopada br. w Szczytnie.

29 listopada 2013r. w Szczytnie w Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych MSW w Pływaniu, do rywalizacji stanęło 125 zawodników z Policji, Straży Pożarnej i Straży Granicznej. Nie zabrakło tam naszej reprezentantki, st. post. Agnieszka Burdelak, która po raz kolejny stanęła na podium: 1. miejsce i złoty medal na dystansie 200 metrów w pływaniu stylem dowolnym, 2. miejsce i srebrny medal na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, również 2. miejsce i srebro na dystansie 100 metrów stylem dowolnym. Pasję i zaangażowanie policjantki docenił komendant KPP w Oławie, podinsp. Tomasz Morawiecki, który złożył funkcjonariuszce gratulacje za osiągane wyniki sportowe oraz wyróżnił ją nagrodą finansową.

Policjantka swoją pasję znakomicie godzi z wzorowo wypełnianymi obowiązkami służbowymi.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com