PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 października 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia

zobacz

Środa, 18 grudnia 2013

AGNIESZKA ZNOWU NA PODIUM

img

Można powiedzieć, że to już tradycja, st. post. Agnieszka Burdelak po raz kolejny stanęła na podium, przywiozła dwa srebrne i jeden złoty medal z Otwartych Mistrzostw Służb Mundurowych MSW w Pływaniu, zorganizowanych pod koniec listopada br. w Szczytnie.

29 listopada 2013r. w Szczytnie w Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych MSW w Pływaniu, do rywalizacji stanęło 125 zawodników z Policji, Straży Pożarnej i Straży Granicznej. Nie zabrakło tam naszej reprezentantki, st. post. Agnieszka Burdelak, która po raz kolejny stanęła na podium: 1. miejsce i złoty medal na dystansie 200 metrów w pływaniu stylem dowolnym, 2. miejsce i srebrny medal na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, również 2. miejsce i srebro na dystansie 100 metrów stylem dowolnym. Pasję i zaangażowanie policjantki docenił komendant KPP w Oławie, podinsp. Tomasz Morawiecki, który złożył funkcjonariuszce gratulacje za osiągane wyniki sportowe oraz wyróżnił ją nagrodą finansową.

Policjantka swoją pasję znakomicie godzi z wzorowo wypełnianymi obowiązkami służbowymi.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com