PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 17 stycznia 2014

1. URODZINY TERM JAKUBA

img

Z tej okazji planujemy w dniu 18.01.2014 wyścigi sztafet na dystansie 4x25: szkół podstawowych, gimnazjów, służb mundurowych oraz samorządów z udziałem m.in. drużyny urzędu miejskiego, rady miejskiej, rady powiatu i ZWiK.

Oprócz tego przez cały dzień obowiązuje promocja cenowa 1+1 (kup bilet jedno godzinny a drugą godzinę otrzymasz gratis, z wyjątkiem biletów grupowych).

W godzinach 14.00 – 18.00 można zwiedzać podbasenie, czyli miejsce w który ulokowane są urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe działanie technologii basenowej. Co pół godziny w grupach maksymalnie 8 osobowych, po zebraniu się chętnych osób przy kasach, pracownicy "Term Jakuba" pokażą, gdzie "bije serce" basenu.

Ponadto klienci mogą wziąć w konkursie urodzinowym. Wystarczy na odwrocie paragonu fiskalnego, po dokonaniu opłaty, napisać życzenie urodzinowe dla "Term Jakuba" i wrzucić je wraz z danymi adresowymi do przygotowanej skrzynki. Do wygrania m.in. karnety na basen, masaże i zabiegi rehabilitacyjne prowadzone przez AquaMed, kolacja w sali bankietowej Wyspy Smaków.

A świętowanie rozpoczniemy o godzinie 10:00, od pokrojenia urodzinowego tortu przez Burmistrz Franciszka Października.


Termy Jakuba

Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com