PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 2 grudzień 2009

Oberwał nożem!!!

img Oławska Policja zatrzymała "na gorącym uczynku" trzech mieszkańców Oławy w wieku od 27 do 30 lat, biorących udział w bójce, w wyniku której 20-latek został kilkakrotnie pchnięty nożem.

Do zdarzenia doszło w nocy z ostatniej soboty na niedzielę przed lokalem na ul. Młyńskiej w Oławie. Dyżurny oławskiej Policji otrzymał zgłoszenie, według którego mężczyzna został ugodzony nożem. Wysłany niezwłocznie na miejsce patrol policji podjął ustalenia w wyniku których niezwłocznie zatrzymano trzech mężczyzn w wieku od 27 do 30 lat, podejrzewanych o zranienie 20 latka. Wszyscy byli nietrzeźwi. Rannego mężczyznę pogotowie ratunkowe przewiozło do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili obrażenia ciała w postaci kilku kłutych ran.Policjanci zabezpieczyli dwa noże należace do uczestnków bójki. Przeprowadzone oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchania świadków i osób zatrzymanych pozwoliły na przedstawienia zarzutów udziału w bójce, trzem zatrzymanym. Wobec jednego z uczestników bójki, 28-letniego oławianina, prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i poręczenia majątkowego. Mężczyzna ten przyznał się do kilkukrotnego ugodzenia nożem rannego 20 latka. .Za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Oławska policja wyjaśnia wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com