PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 8 maja 2014

MONITORING NIE ZAWIÓDŁ

img

Policjanci Z Jelcza-Laskowic odzyskali skradzioną torebkę, pieniądze i dokumenty, które zostały skradzione klientce jednego z marketów w mieście. Wartość odzyskanego przez policję mienia , poszkodowana wyceniła na 900 złotych. Sprawczyni kradzieży grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. 

Do zdarzenia doszło 2 maja br. w jednym z marketów w Jelczu-Laskowicach. Poszkodowana klientka, pochłonięta oglądaniem towaru na sklepowych półkach, nieroztropnie, pozostawiła na chwilę torebkę na jednym z regałów. Moment nieuwagi wykorzystała inna klientka, która natychmiast „zaopiekowała się” torebką. Sprawczyni szybko przeglądnęła zawartość torebki i ukryła ją na jednym ze sklepowych regałów. Spokojnie zrobiła zakupy, następnie wcześniej schowaną zdobycz ukryła w swojej reklamówce. 
Poszkodowana dopiero przy kasie zorientowała się, że nie ma torebki, poinformowała o kradzieży ochroniarza, a ten natychmiast powiadomił policję. 
Funkcjonariusze oglądający nagranie z monitoringu w sklepie, rozpoznali w sprawczyni, mieszkankę Jelcza-Laskowic. Szybko ustalili jej dane personalne i miejsce zamieszkania. Gdy policjanci pojawili się w drzwiach mieszkania kobiety informując ją o celu wizyty, ta, bez wahania oddała skradzione mienie. Nie potrafiła racjonalnie wytłumaczyć przyczyn swojego działania. Jak się okazało kobieta do chwili kradzieży żyła w zgodzie z prawem. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com