PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 12 maja 2014

WPADŁ ZA NARKOTYKI

img

40-letni mieszkaniec Oławy odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Oławscy policjanci znaleźli w mieszkaniu mężczyzny ponad 700 porcji amfetaminy. 

Policjanci wydziału kryminalnego komendy powiatowej w Oławie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie dużej ilości narkotyków. Jak się okazało, zatrzymany to znany oławskim stróżom prawa 40-latek,który wcześniej był notowany za przestępstwa przeciwko mieniu i przestępstwa narkotykowe. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. 

Do zatrzymania sprawcy doszło w mieszkaniu podejrzanego. Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że mężczyzna może posiadać narkotyki w domu. Sprawdzili tę informację, ustalenia potwierdziły się. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszelkie okoliczności sprawy. 

Przypomnijmy, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 8. 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com