PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 grudnia 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 12 maja 2014

WPADŁ ZA NARKOTYKI

img

40-letni mieszkaniec Oławy odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Oławscy policjanci znaleźli w mieszkaniu mężczyzny ponad 700 porcji amfetaminy. 

Policjanci wydziału kryminalnego komendy powiatowej w Oławie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie dużej ilości narkotyków. Jak się okazało, zatrzymany to znany oławskim stróżom prawa 40-latek,który wcześniej był notowany za przestępstwa przeciwko mieniu i przestępstwa narkotykowe. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. 

Do zatrzymania sprawcy doszło w mieszkaniu podejrzanego. Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że mężczyzna może posiadać narkotyki w domu. Sprawdzili tę informację, ustalenia potwierdziły się. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszelkie okoliczności sprawy. 

Przypomnijmy, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 8. 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com