PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 20 maja 2014

ZNISZCZYŁ DWA SAMOCHODY

img

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę który zniszczył dwa samochody, jego kolega odpowie za posiadanie amfetaminy. 22-letni oławianin odpowie przed sądem za zniszczenie dwóch samochodów, kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Jego 24-letni kolega odpowie za posiadanie 150 porcji amfetaminy. 

W minioną niedzielę tj. 19 maja br. mieszkaniec Jelcza-Laskowic powiadomił dyżurnego policji o młodym mężczyźnie, który skacze po karoseriach samochodów zaparkowanych na jednej z ulic miasta. Dyżurny wysłał patrol na miejsce zdarzenia. Jak się okazało chwilę po zgłoszeniu sprawca wybryku chuligańskiego z trzema kompanami wsiadł do Opla Astry i odjechał w kierunku Oławy. Policjanci jadący na interwencję, widząc oddalający się samochód próbowali zatrzymać go do kontroli. Jednak kierowca nie reagował na dawane mu znaki do zatrzymania, próbował uciec. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali samochód, jak się szybko okazało, kierowany przez nietrzeźwego kierowcę, mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania Wynik przeprowadzonego badania na zawartość alkoholu wskazał, że 22-latek miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. W toku dalszych czynności , jakie podjęto wobec kierowcy i pasażerów auta, u jednego z nich ujawniono ponad 150 porcji amfetaminy. W kontrolowanym samochodzie funkcjonariusze znaleźli wiele przedmiotów, których pochodzenia żaden z pasażerów ani kierowca nie potrafili ustalić. W rozwiązaniu tego problemu na pewno pomoże policja. 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com