PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 4 grudzień 2009

Festiwal Rzemiosł Rękodzieła w Sobótce

img Lokalna Grupa Działania Gromnik oraz UMiG Wiązów zachęca do udziału w organizowanym w Sobótce Festiwalu Rzemiosł Rękodzieła i Produktu Lokalnego. „Przypomnijmy sobie wspólnie atmosferę, koloryt, smaki i zapachy naszych dawnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia”.

Festiwal będzie również nie lada gratką dla publiczności: na miejscu będzie można kupić ekologiczne przysmaki na świąteczne stoły, niebanalne prezenty i ozdoby choinkowe oraz podpatrzeć, jak je samodzielnie wykonać. Impreza odbędzie się w weekend (12-13 grudnia 2009) w Hali Widowiskowo-Sportowej w Sobótce. Szczegółowy program zamieszczony jest tutaj. Każdy z wystawców będzie miał do dyspozycji dwie ławki szkolne. Udział w festiwalu jest bezpłatny. Organizatorzy, UMiG Sobótka, Starostwo Powiatowe Wrocław oraz Lokalna Grupa Działania Ślężanie zachęcają do udziału wytwórców, rękodzielników, artystów, rzemieślników, rady sołeckie, koła gospodyń wiejskich, zespoły muzyczne, taneczne i teatralne, szkoły i wszystkich, którzy zechcą się zaprezentować lub wziąć udział w konkursach. Chętni do udziału mogą zgłaszać się do 27 listopada kontaktując z LGD Gromnik pod numerem 071 392 19 71 wew. 117 lub bezpośrednio w siedzibie stowarzyszenia mieszczącej się przy ul. Ząbkowickiej 11 w Strzelinie. LGD Gromnik zaprasza także wszystkich chętnych 27 listopada o godz. 12.00 na spotkanie informacyjno-warsztatowe dotyczące zasad korzystania i składania wniosków w ramach programu „Odnowa i rozwój wsi”.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com