PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 16 czerwca 2014

CHCIAŁA POPEŁNIC SAMOBÓJSTWO

img

Funkcjonariusze z Jelcza-Laskowic podejmując zdecydowane i szybkie działanie zapobiegli tragedii, uratowali życie 28-letniej kobiecie, która targnęła się na swoje życie. Desperatka podcięła sobie nadgarstek. 

Kilka minut po północy z 14 na 15 czerwca br. dyżurny oławskiej policji otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że młoda kobieta połknęła tabletki z zamiarem popełnienia samobójstwa. Oficer dyżurny na miejsce niezwłocznie skierował patrol, a także powiadomił strażaków i pogotowie ratunkowe. W mieszkaniu była dwójka małoletnich dzieci. Na miejsce zdarzenia pierwsi dotarli policjanci, którzy słysząc dobiegający z mieszkania płacz dzieci podjęli zdecydowane działanie, wyważyli drzwi zaryglowane zamkami antywłamaniowymi. To była najtrafniejsza decyzja. W jednym z pokoi znaleźli kobietę z raną ciętą nadgarstka, była przytomna lecz nie komunikatywna. Policjanci natychmiast przystąpili do udzielania poszkodowanej pierwszej pomocy, zakładając na ramię opaskę uciskową i opatrunek tamujący krew. Po przyjeździe karetki kobietę przekazano pod opiekę lekarską, a dzieci pod opiekę rodziny. 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com