PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 16 czerwca 2014

CHCIAŁA POPEŁNIC SAMOBÓJSTWO

img

Funkcjonariusze z Jelcza-Laskowic podejmując zdecydowane i szybkie działanie zapobiegli tragedii, uratowali życie 28-letniej kobiecie, która targnęła się na swoje życie. Desperatka podcięła sobie nadgarstek. 

Kilka minut po północy z 14 na 15 czerwca br. dyżurny oławskiej policji otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że młoda kobieta połknęła tabletki z zamiarem popełnienia samobójstwa. Oficer dyżurny na miejsce niezwłocznie skierował patrol, a także powiadomił strażaków i pogotowie ratunkowe. W mieszkaniu była dwójka małoletnich dzieci. Na miejsce zdarzenia pierwsi dotarli policjanci, którzy słysząc dobiegający z mieszkania płacz dzieci podjęli zdecydowane działanie, wyważyli drzwi zaryglowane zamkami antywłamaniowymi. To była najtrafniejsza decyzja. W jednym z pokoi znaleźli kobietę z raną ciętą nadgarstka, była przytomna lecz nie komunikatywna. Policjanci natychmiast przystąpili do udzielania poszkodowanej pierwszej pomocy, zakładając na ramię opaskę uciskową i opatrunek tamujący krew. Po przyjeździe karetki kobietę przekazano pod opiekę lekarską, a dzieci pod opiekę rodziny. 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com