PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 1 sierpnia 2014

SPRAWDŹ POGODĘ W OŁAWIE!

img

Dzisiaj mija dokładnie rok od uruchomienia nowej strony internetowej starostwa. Przypominamy, że zmodernizowany serwis www.starostwo.olawa.pl, udostępniliśmy internautom 1 sierpnia 2013 roku.

W związku z tą okazją, postanowiliśmy rozbudować nasz powiatowy portal. Zmiany dotyczą m.in. modyfikacji istniejących elementów oraz udostępnieniu nowych modułów. Na stronie głównej internauci dostrzegą zmianę w sposobie wyświetlania galerii zdjęć oraz pojawienie się nowego modułu – multimedia. W portalu udostępniliśmy nowe banery i kategorie, które poprawią funkcjonalność serwisu.

Stacja meteo w powiecie oławskim!


Najważniejszą zmianą jest pojawienie się nowego modułu meteo, który umożliwi sprawdzenie aktualnej pogody w naszym regionie. Na dachu starostwa zamontowaliśmy stację pogodową, która dokonuje pomiarów m.in. temperatury i wilgotności powietrza, siły i kierunku wiatru, ciśnienia oraz opadów atmosferycznych. Dodatkowe opcje pozwalają również prześledzić zmiany pogodowe na przestrzeni kilku dni. Oprogramowanie stacji pogodowej umożliwi bieżące wyświetlanie pomiarów na specjalnie przygotowanej aplikacji, która znajduje się na stronie urzędu. Wystarczy tylko kliknąć w baner „Pogoda w Oławie”, który jest umieszczony na stronie głównej, nad modułem Flashbox.


Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com