PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 1 sierpnia 2014

WIRTUALNY CMENTARZ

img

Na zlecenie Urzędu Miejskiego opracowano elektroniczną mapę obu cmentarzy komunalnych (ul. Ofiar Katynia i ul. Zwierzyniecka), wraz z cmentarzem wojennym, oraz bazę danych osób pochowanych na tych cmentarzach.

Już teraz można odszukać groby bliskich, krewnych czy znajomych, wchodząc bezpośrednio na stronę http://www.polski-cmentarz.pl/olawamiasto/ lub na stronę Urzędu Miejskiego (strona główna).

Cmentarz elektroniczny jest dużym ułatwieniem dla osób, które nie wiedzą, gdzie się znajdują groby lub nie pamiętają dokładnego miejsca pochówku. System umożliwia odnalezienie poszukiwanego grobu i zlokalizowanie go na dokładnej mapie cmentarza. Wyniki poszukiwań można wydrukować lub zapisać w komputerze. Obsługa systemu jest bardzo prosta - w polu wyszukiwania „formularz szczegółowy" należy wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia albo śmierci tej osoby, której grobu szukamy. Można podać jedną lub więcej spośród tych informacji. Im więcej informacji będzie podanych, tym bardziej szczegółowe wyniki będą przedstawione. Wyszukiwarka sprawdzi w bazie grobów, czy taki zmarły jest pochowany w Oławie i wyświetli dokładną lokalizację grobu - cmentarz, sektor, numer kwatery.
Na tej stronie internetowej można również zapoznać się z obowiązującym regulaminem cmentarza, uchwałą o opłatach związanych z miejscem grzebalnym oraz zarządzeniem dotyczącym korzystania z mienia komunalnego. W zakładce „kontakt" wpisano administratora cmentarzy komunalnych w Oławie - Zakład Usług Pogrzebowych Stanisław Jaśnikowski oraz dane adresowe, numer telefonu i email.

Przy wszystkich grobach jest możliwość bezpłatnego zapalenia wirtualnego znicza, który będzie się palił przez 7 dni.
W przypadku zauważenia jakichkolwiek błędów w danych zawartych w ewidencji, proszę o przekazanie stosownej informacji lub w wersji pisemnej do Urzędzie Miejskiego w Oławie, lub pocztą elektroniczną, na adres olawa@um.olawa.pl.


Źródło: UM Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com